...
Pon – Pia: 7:00 – 17:00
+ 48 574-563-104

Czym się zajmujemy

Usługi Budowlane

Świadczone przez naszą firmę usługi zawierają szeroką gamę prac remontowo- budowlanych przy wykorzystaniu materiałów o najwyższej jakości.

Dowiedz się więcej
Sodowanie

Ta łagodniejsza forma piaskowania sprawdza się w wielu zastosowaniach.
Czyści nie uszkadzając czyszczonej powierzchni.

Dowiedz się więcej
piaskowanie Podkarpacie
Piaskowanie

Jest to zabieg, który ma za zadanie oczyścić powierzchnię elementów i konstrukcji stalowych sprężonym powietrzem z domieszką śrutu lub piasku.

Dowiedz się więcej
Oczyszczanie Powierzchni

Technologia, z której korzystamy to idealne rozwiązanie do renowacji np: starej cegły, piaskowca ze względu na nieinwazyjność. Usuwa farby, stare tynki, zabrudzenia. Sprawdza się również przy czyszczeniu elewacji i nowych elementów architektury gwarantując bezpieczeństwo tej metody.

Dowiedz się więcej
Szalunki Stropowe

Oferujemy kompletne szalunki stropowe z stemplami stalowymi o regulowanej długości. Dzięki temu można je łatwo dopasować do stropów o dużej złożoności i nietypowych kształtach. Stosując takie rozwiązania szalunki stropowe dają dużą swobodę w zakresie pozycjonowania.

Dowiedz się więcej
sufity napinane
Sufity Napinane

Napinane sufity to innowacyjna i elegancka usługa, która pozwala na stworzenie niepowtarzalnego wystroju wnętrz. Dzięki zastosowaniu specjalnych tkanin i technologii napinania, można uzyskać idealnie napiętą powierzchnię sufitu, bez widocznych spoin i niedoskonałości.

Dowiedz się więcej
Skip to content