...
Pon – Pia: 7:00 – 17:00
+ 48 574-563-104

Piaskowanie

Piaskowanie

Piaskowanie, znane również jako „piaskowanie ścierne”, to proces wygładzania (lub szorstkowania) i czyszczenia twardej powierzchni poprzez silne napędzanie strumienia cząstek stałych przez tę powierzchnię pod wysokim ciśnieniem i z dużą prędkością.

 

ZASTOSOWANIA I ZALETY PIASKOWANIA

 • USUŃ FARBĘ I KOROZJĘ
  To jest podstawowe zadanie piaskowania. Pozbywanie się farby i korozji może być trudne, gdy polega się na konwencjonalnych technikach czyszczenia. Piaskarka może usunąć uporczywą farbę i rdzę z samochodów, części i maszyn bez uszkadzania metalu pod spodem.
 • WYCZYŚĆ MNIEJSZE NARZĘDZIA
  Czyszczenie piaskowaniem nie ogranicza się tylko do dużych powierzchni. Jest to niezawodna metoda czyszczenia małych instrumentów i narzędzi.
 • WYGŁADZA I NABŁYSZCZA URZĄDZENIA
  Proces piaskowania pozostawia błyszczącą i wypolerowaną powierzchnię, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do usuwania nierówności z metalowych lub plastikowych części mechanicznych. Usuwa zadziory, przywieszki lub nadmiar materiału, aby zapewnić łatwy montaż.
 • PRZYGOTOWANIE POWIERZCHNI
  Niewłaściwe przygotowanie powierzchni może prowadzić do słabych aplikacji powłok. Bez usunięcia wszystkich zanieczyszczeń drastycznie skracasz ich żywotność.
Skip to content